Close

ĎAKUJEME ZA VAŠU OBJEDNÁVKU

Kópiu sme odoslali na Vami uvedenú adresu. Do niekoľkých hodín sa Vám ozveme. Tešíme na spoločnú diskusiu.

Ing. Martin Michalík

0905 / 751 534

ardprojekt @ gmail.com

Ing. Jozef Selep, PhD.

0905 / 546 714

ardprojekt @ gmail.com

Kde nás nájdete

ARD Projekt, Galvaniho 12/A, 

821 04 Bratislava

ROZSAH ČINNOSTI A SLUŽIEB

Domy prezentované na tejto stránke sú návrhmi kolektívu ARD Projektu, ktorý vytvára stále nové typy a alternatívy rodinných domov. Reflektujeme tak na najnovšie trendy architektúry, dizajnu, stavebnej fyziky a na požiadavky klientov.

Našim cieľom je ponúkať súdobé bývanie s ohľadom na všetky moderné aspekty života a požiadavky zákazníkov so zabezpečením kvalitného vysoko nadštandardného servisu, ktorý je hlavnou devízou nášho ateliéru. Spoločnosť ARD Projekt ponúka svojim klientom komplexné poradenstvo a konzultácie v rámci svojho pôsobenia a vykonávaných činností.

Typové projekty rodinných domov

Typové projekty rodinných domov v rozsahu dodania komplexnej dokumentácie projektov rodinných domov. Pri typizovaných projektoch je v rozsahu služby bezplatné poradenstvo pri výbere typu rodinného domu a osadenia rodinného domu na pozemku investora a tiež konzultácie ohľadne zmien a úprav v typových projektoch. Podľa kapacitných možností zhotoviteľa prípadné zapracovanie týchto zmien do projektov, alebo autorský súhlas na zmenu dokumentácie.

Individuálne návrhy a projekty

Individuálne návrhy a projekty v rozsahu architektonického návrhu sa jedná o spracovanie hmotovo-dispozičnej štúdie, podľa dohody vyhotovenie priestorového modelu objektu a následne projektu domu v požadovanom stupni dokumentácie vrátane vyhotovenia projektu situácií, osadenia objektu a napojenia na inžinierske siete. Následne je možné dohodnúť ostatné súvisiace činnosti .

Doplnkové projekty

Doplnkové projekty sú žiadanou súčasťou požiadaviek investorov a jedná sa prevažne o doplnkové stavby v rozsahu a definícii tzv. drobných stavieb napr. záhradný domček, sklad, samostatne stojace garáže, altánky, žumpy a iné.