Close

03/08/2018

Harmónia stavania a bývania, dom ARD Harmónia

Favorit medzi projektmi rodinných domov. Malý – veľký dom. Maximálny pomer využitia plochy a investície. Z vonku primeraný, z vnútra obrovský. Pozrite si ho bližšie a budete v ňom chcieť bývať. Budete patriť do klubu spokojných a aj náročných klientov, ktorí dosiahli v bývaní „ harmóniu “.

Prízemný 4 izbový bungalov, s nádherným veľkorysým spoločenským priestorom veľkej obývacej izby, priestrannej jedálne a kuchyne s plochou 60 m2, vstavanou garážou s priamym prepojením s domom, s pridaným čiastočným plne obytným podkrovím.

Dnes vám predstavujeme realizáciu tohto domu v obci Chorvátsky Grob, realizovaného tradičnou murovanou technológiou. Účelne navrhnutý projekt s precíznou výstavbou a vyriešenými detailmi vo výsledku predstavuje spokojného klienta.

Veľkorysosť riešenia a súlad harmónie exteriéru s interiérom, modernosti s funkčnosťou dopĺňa aj samotné vnútro domu. Modernosť neznamená iba strohosť bielej a čiernej kombinácie farieb a materiálov.

V dome s detským osadenstvom bola priorita kladená na vyváženosti farebnosti a svetelnosti priestorov s kombináciou prírodných materiálov. Prostredie formujúce osobnosť dieťaťa a rozvíjajúce jeho kreativitu.

Ak vás náš dom zaujal, podrobnejšie informácie k domu nájdete :

ARD HARMONIA